Leefbaar Zeewolde stelt artikel 36 vragen over GGD ambulancepost

Lees HIER de reactie op de artikel 36 vragen.

De fractie van Leefbaar Zeewolde heeft aan het college van B&W via artikel 36 vragen over de GGD  ambulancepost aan de Nekkeveldweg gesteld:

Geacht college,

Wij hebben begrepen dat de GGD  een ambulancepost aan de Nekkeveldweg heeft geplaatst, nabij de oprit naar de A27 en Gooiseweg. Gezien het feit dat zich dan op korte afstand twee ambulanceposten in het buitengebied bevinden en wij nog steeds geen ambulancepost in ons dorp hebben heeft Leefbaar Zeewolde de volgende artikel 36 vragen.

  1. Bent u op de hoogte van het plaatsen van een ambulancepost aan de Nekkeveldweg?
  2. Bent u van mening dat er dan een vreemde situatie ontstaat waarbij op relatief korte afstand twee ambulanceposten in het buitengebied zijn gestationeerd en wij in ons dorp nog steeds niet kunnen beschikken over een ambulancepost?
  3. Wat is de huidige situatie rondom het verplaatsen van de ambulancepost van de Bosruiterweg naar het dorp?

In afwachting van uw antwoord,

Met vriendelijke groet,

Ben Sonneveld

Fractievoorzitter Leefbaar Zeewolde