OV-Zwartboek nog tot nieuwjaar in de lucht

Tot eind van dit jaar blijft het OV-zwartboek in de lucht. Daarna wordt de balans opgemaakt van de geregistreerde klachten en kan het OV-zwartboek worden voltooid. De website is te vinden onder het adres www.OV-Zwartboek-Zeewolde.nl.

Initiatiefnemers en ontwerpers Rob Tulleken en Ben Sonneveld van Leefbaar Zeewolde initiëren nog een keer een advertentiecampagne om kenbaarheid aan het OV-zwartboek te geven. Tulleken, “We horen nog regelmatig klachten van scholieren en andere buspassagiers over problemen met het Openbaar Vervoer in ons dorp. Met dit Zwartboek willen wij deze klachten systematisch registreren en trends van de problemen onderzoeken”. Sonneveld, “Door de problemen in detail te analyseren kunnen we met concrete aanbevelingen voor de busmaatschappij, gemeente en provincie komen die de kwaliteit van het openbaar vervoer in Zeewolde moet verbeteren”. De website registreert alle klachten. Het Zwartboek zal na enige tijd worden aangeboden aan Connexxion, provincie en de gemeente met concrete aanbevelingen om het Openbaar Vervoer in ons dorp te verbeteren.

Voor nadere informatie:

Ben Sonneveld, 06-16782007

Rob Tulleken, 036-5222463