Leefbaar Zeewolde verheugd over aanstelling van nieuwe wethouder: Steven Scheffer

Leefbaar Zeewolde is verheugd met de aanstelling van Steven Scheffer als nieuwe wethouder die door de lokale politieke partij is voorgedragen. Dhr. Scheffer volgt Winnie Prins op omdat zij begin van de zomer moest opstappen.

Belangrijke dossiers

Fractievoorzitter Ben Sonneveld: ‘Met de aanstelling van dhr. Scheffer hebben we laten zien dat we als grootste partij van het dorp niet voor onze verantwoordelijkheden weglopen. Het ontslag van Winnie Prins deed pijn, maar het werk waarvoor zij stond was te belangrijk om niet voort te zetten.’ De fractie van Leefbaar Zeewolde bleef daarom in de coalitie met de aanstelling van de nieuwe wethouder als resultaat. De fractie verwacht dat dhr. Scheffer het goede werk van Prins overtuigend kan continueren. Belangrijke dossiers als de omgevingsvisie en woningbouwlocaties gaan over beslissingen die cruciaal zijn voor de toekomst van ons dorp. Volgens Sonneveld draait het daarbij om een belangrijk punt ‘Willen we de mooie bossen rondom ons dorp behouden of maken de bossen plaats voor woningbouw?’

Bijdrage

Steven Scheffer (55 jaar) brengt extra expertise in het college door zijn uitgebreide ervaring en het bekleden van directeursfuncties in de gezondheidszorg, jeugdgezondheidszorg, het algemeen maatschappelijk werk en diverse andere vormen van zorgverlening. Hij heeft veel ervaring met de uitvoering van de WMO en revalidatie én heeft vanuit de ‘aanbieders’ kant veel met gemeenten samengewerkt.

Steven Scheffer is een positieve en toekomstgerichte bestuurder en hoopt op een prettige samenwerking in het college en met de raad. ‘Ik hoop op een positieve interactie met de raad, waarvoor ik mij dienstbaar zal opstellen. De raad is ten slotte het hoogste orgaan en vertegenwoordigt de bevolking van ons mooie dorp.’

Reageren of een vraag stellen? Stuur ons een bericht:

2 + 2 = ?